icon-3dPrinting icon-building icon-cloud-services icon-education icon-entertainment icon-get-support icon-improve-skills icon-infrastructure icon-learn-online icon-live-events icon-manufacturing icon-reality-capture icon-sustainable-design icon-visit

AUx İSTANBUL 2017

Ekim, 2017

Öğren. Bağlan. Keşfet.

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

AUx İstanbul 2016 etkinliğine 12 Eylül 2016 tarihine kadar kayıt olun, 50 TL indirim kazanın. KAYIT OL

Autodesk University Extension
İstanbul 2017

Dünyada 800 binden fazla şirkette, 10 milyonu aşkın profesyonele, inovasyon ve sürdürülebilirlik ekseninde katma değerli hizmetler sunan Autodesk’in, tasarım dünyası ve profesyoneller için düzenlediği uluslararası AU etkinliği yeniden Türkiye’de.

Son AU etkinliğimizden kareler için tıklayın.

Countdown:
Özel erişim istiyor musunuz?
 

Teşekkürler! AU ile ilgili özel haberler e-posta adresinize gönderilecek.

Evet! Özel indirimleri, promosyonları ve etkinlik haberlerini almak istiyorum.

AYRINTILAR

Autodesk University Extension (AUx) İstanbul, Türkiye’nin tasarım ve endüstri alanındaki yükselişinin ve bu çerçevede sahip olduğu potansiyelin değerlendirmesi amacıyla, 6 Ekim 2016 günü gerçekleşecek.

 • NEDEN KATILMALISINIZ

  İşinizi dünyadaki yeni normlara uygun şekilde geliştirebilmek, sektörünüze özel son teknolojik gelişmeleri takip edebilmek, Autodesk ürünlerinin sunduğu inovatif yaklaşımları tanımak, endüstri dünyasının lider isimlerinin tavsiyelerini dinlemek ve farklı sektörlerden profesyonellerle fikir alışverişinde bulunabilmek için bu önemli etkinlikte yerinizi alın.

 • PROGRAM

  Bir önceki etkinliğimizin programını öğrenin.

  Programı görüntüleyin

 • SPONSORLAR

  Detaylı bilgi için Bahar Piyade ile irtibata geçebilirsiniz.

 • İÇERİK TEKLİFİ GÖNDERİN

  Detaylı bilgi için Bahar Piyade ile irtibata geçebilirsiniz.

For these industries

Attend classes and forums lead by thought leaders in your industry to gain valuable insight and inspiration.

How is the evolution of technology changing manufacturing? Learn, connect, and explore with industry leaders at AU.

How is the evolution of technology changing media & entertainment? Learn, connect, and explore with industry leaders at AU.


How is the evolution of technology changing building and infrastructure? Learn, connect, and explore with industry leaders at AU.


How is the evolution of technology changing how we learn and teach? Learn, connect, and explore with industry leaders at AU.

HOPARLÖR GÖRÜŞECEK

We bring together the best minds in the business to share insights, provoke exploration, and inspire creativity. Meet this year’s featured speakers.

 • Callan Carpenter

  Autodesk’in global büyük müşterilerinden sorumlu başkan yardımcısıdır

  Autodesk’in global büyük müşterilerinden sorumlu başkan yardımcısıdır. Mimarlık, mühendislik & inşaat sektörü, üretim sektörü ve eğlence sektörlerindeki en büyük müşterilerimize çözümler sağlayan tüm Autodesk ürün ve hizmetlerinin satış yöneticisidir. Autodesk’ten önce Callen, 22 yıl boyunca yarı iletken ve elektornik endüstrilerinde çalışmıştır.

 • Diego Tamburini

  Autodesk üretim sektörü stratejistidir

  Autodesk üretim sektörü stratejistidir. Autodesk’in üretimdeki vizyonunu güçlendirmek adına sektör trendlerini ve ihtiyaçlarını belirleme odaklı çalışır. Bunlara ek olarak, Autodesk’in sektördeki düşünce lideridir.

 • Lynn Allen

  TBD

  TBD